O nás

Jsme firma s dlouholetou působností na trhu s luxusními vozy. Prodejem a zakázkovým dovozem nových a zánovních vozů luxusních značek se zabýváme déle jak 20 let. Nabízíme prověřené vozy od renomovaných obchodních partnerů s drahými vozy, s jasnou historií, se zárukou na původ vozidla. Díky dlouholeté spolupráci se širokou škálou obchodních partnerů jsme schopni dovézt jakékoliv Vámi požadované vozidlo na zakázku a Vám přímo na míru. Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou s garancí počtů najetých kilometrů a stavu vozidla.

Nové vozy a roční vozidla

Naše firma nabízí prodej nových a zánovních vozidel do 1 roku staří za zvýhodněné ceny. Výhodou pro zákazníka je krátká čekací lhůta na objednané vozidlo, ať už nové, nebo zánovní s minimem najetých kilometrů. Vozidla pocházejí přímo od autorizovaného prodejce těchto renomovaných značek. Na vozidla se vztahuje plná tovární garance platná po celé Evropě.

Referentské vozy

Jedním z našich dalších prodejů je prodej referentských vozidel. Jedná se o vozidla s určitým počtem najetých kilometrů a stářím déle jak 1 rok, které jsou v perfektním stavu a dají se pořídit za velmi výhodnou cenu ve srovnání s novými auty. Mezi tyto vozidla řadíme i referentské vozy našich zákazníků, které byly námi v minulost prodávané a po celou dobu užívání servisované a máme přehled o jejich užívání, servisu a známe jejich historii. Samozřejmostí u těchto vozidel je kompletní servisní historie a garance na původ vozidla. Výhodou těchto vozů je zejména poměr ceny a kvality.

Servis

Zabýváme se zejména po garančním servisem vozidel a jejich celkovou údržbou počínaje mytím a čištěním vozidla, přes výměny olejů a filtrů, výměny a přezouvání disků, mechanické práce na vozidle až po opravy karoserií a lakování. Dále jsme schopni zajistit servis jak záruční tak pozáruční u autorizovaných servisů. Další službou, kterou naše firma nabízí je řešení pojistných událostí a likvidaci jejich následků, kdy spolupracujeme se všemi pojišťovnami na našem trhu.

Příslušenství

K luxusním vozům patří neodmyslitelně i nejrůznější doplňky. Kde asi k nejžádanějším prvkům patří Alu kola. Proto Vám nabízíme pro Váš vůz nejrůznější výběr z exkluzivních disků od renomovaných výrobců a úpravců vozidel. Nespočet designů a velikostí konstruované přesně na Váš typ vozidla. Od Alu kol počínaje, ke kterým patří samozřejmě kvalitní pneumatiky ať už letní či zimní, až po nejrůznější individuální úpravy vozidel od věhlasných firem a to ať designových prvků exteriéru a interiéru, nebo úprav motorových, to vše jsme pro Vás schopni zajistit. Již dlouhá léta spolupracujeme s celou řadou zkušených a renomovaných firem, které jsou profesionály ve svém oboru. Dále se zabýváme montáží nejrůznější elektroniky, zabezpečení vozidla proti krádeži, satelitními vyhledávači, montáž prvovýrobových tažných zařízení, fóliování oken i karosérii a spousty dalších služeb v péči o Váš vůz.