Detailing

EXCLUSIVE CAR

MYTÍ & ČIŠTĚNÍ

V naší @exclusivecare_garage se zabýváme odbornou detailovou péčí o vozidla, motocykly, karavany a obytné vozy, lodě, letadla a vlastně o vše, co máte rádi a chcete, aby zůstalo co nejdéle ochráněné a v krásném stavu. Na všem se podepíše pouze poctivá ruční práce, s důrazem na detail.

Ke každému zákazníkovi volíme individuální přístup, neboť jako každý zákazník, tak i jeho vůz, si žádá vybranou péči. Vždy je na vzájemné konzultaci a uvážení co vašemu ¨miláčkovi¨ ve finále dopřejete. My to za vás pak s láskou a smyslem pro detail vytvoříme.

EXCLUSIVE CAR

Naše @exclusivecare_garage vám v tuto chvílí poskytuje širokou škálu programů a jednotlivých procesů čištění, pro zkrášlení, omlazení, údržbu a dlouhodobou ochranu, ať už exteriéru nebo interiéru vašeho vozidla.

Dnešní doba a trh s kosmetikou pro vozidla, nabízí širokou škálu přípravků v konkrétních oblastech údržby vozidla. S čistým svědomím můžeme říct, že spolupracujeme a pracujeme jen s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími přípravky na trhu, které jsou šetrné k povrchům a materiálům a mají vysokou působnost a výsledný efekt. Rádi vás přesvědčíme o tom, že výsledek a kvalita, stojí za to.

EXCLUSIVE CAR

NAŠE SLUŽBY

Jak jsme již jednou zmiňovali, stejně jako my, tak i naše služby přistupují k zákazníkovi individuálně, proto je vždy dobré, před započetím úkonu, provést konzultaci o tom, jakou má zákazník představu, ať už cenovou, nebo tu, jak by mělo jeho vozidlo po zákroku vypadat, co od něho vlastně očekává, na co se v jeho očích více zaměřit, co má a nemá smysl. Tím volně přecházíme na to, že se jednotlivé zákroky a provedené úkony dají kombinovat, vždy se dá někde přidat, ubírat se nám nechce! Bez ostychu s vámi rádi vše prokonzultujeme, vysvětlíme, poučíme, tak aby pro vás byl výsledek co nejpříjemnější, měli jste z něho radost a rádi se k nám vraceli.

Zde je výběr těch nejzásadnějších procedůr, které z vašeho vozu udělají opět krasavce.

EXCLUSIVE CAR

EXTERIÉR

"Rychlo"

šetrné ruční mytí exteriéru
kompletní ruční mytí karoserie pH neutrálním šampónem
čištění disků kol (vnější strana)
vysušení karoserie a mezidveřních prostor
vyleštění oken zevnitř včetně čelního skla
cena od:
500,- Kč

"Premium"

více-krokové ruční mytí exteriéru
předmytí karoserie aktivním šampónem
kompletní ruční mytí karoserie vč. mezidveřních prostor
čištění disků kol zvenku i zevnitř
aplikace tekutého/mokrého vosku
sušení karoserie a mezidveřních prostor
vyleštění oken zvenku i zevnitř
impregnace pneumatik
vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru
cena od:
900,- Kč

"Luxury"

více-krokové ruční mytí, dekontaminace a voskování exteriéru
předmytí karoserie aktivním šampónem
kompletní ruční mytí karoserie vč. mezidveřních prostor
dekontaminace laku – zbavení laku asfaltu, polétavé rzi, dehtu, hmyzu aj.
čištění disků kol zvenku i zevnitř
aplikace tekutého/mokrého vosku
sušení karoserie a mezidveřních prostor
vyleštění oken zvenku i zevnitř
aplikace tuhého/tekutého karnauba/gelového vosku s ochranou 6-12 měsíců (dle konzultace)
impregnace pneumatik
impregnace plastů a černých lesklých prvků karoserie
cena od:
2.400,- Kč

Keramická ochrana laku

Keramická ochrana je speciální ochrana laku, která je vysoce odolná vůči vnějším vlivům. Keramické povlaky jsou synonymem pro tvrdost (snížená náchylnost k poškrábání), hladkost povrchu (částečně samočistící vlastnosti) a dokonalý lesk. Keramickým povlakem lze ošetřit všechny lakované i nelakované povrchy, světla, disky kol, ochrana koženého interiéru aj. Automobily ošetřené keramikou, si tak uchovají svou hodnotu a svěží vzhled mnohem déle, než ty neošetřené.
Výdrž keramické ochrany se odvozuje od daného výrobce a jeho produktu, zpravidla je to od 24 do 60 měsíců v závislosti na zvoleném typu ochrany a jeho následné údržbě. Cena aplikace se odvíjí od velikosti automobilu a zvoleném typu ochrany. Lze aplikovat i na motocykly, ale například i na různé typy jízdních kol, které co si budeme povídat, dnešní pořizovací cenou, převyšují leckterý osobní automobil a keramickou péči si bezesporu zaslouží, už pro výše zmiňované vlastnosti a následnou údržbu.
cena od:
17.000,- Kč

Leštění laku

Vícekrokové strojové leštění s cílem odstranit běžné nedokonalosti laku z provozu (hologramy, vlásečnicové škrábance, kruhové škrábance po špatném mytí apod.), korekce laku s účinností až 85-90%, navrátí zpět lesk a zvýrazní hloubku laku. V tomto případě se jedná o individuální posouzení stavu laku, o kolik lze škrábance a jiné hloubkové poškození, zredukovat, až ke stavu blížícímu se novému, nepoškozenému laku. Tomu poté odpovídá časová náročnost a cena dané služby. Po tomto zásahu, kdy laku navrátíme původní vzhled, doporučujeme aplikaci tuhého/tekutého karnauba/gelového vosku s minimální ochranou 6 až 12 měsíců (dle konzultace). Případně keramickou ochranu, která dokonalé zdůrazní obnovený povrch a dlouhodobě jej ochrání. Cena leštění se odvíjí od velikosti automobilu a míry poškození laku.
cena od:
7.000,- Kč

Ošetření laku – Voskování

Ideálně po celkové dekontaminaci laku aplikovat ošetření laku tuhým syntetickým nebo přírodním voskem s vysokým obsahem karnauby, který automobilu dodá "mokrý vzhled" a ochrání lak karoserie na 6 až 12 měsíců, v závislosti na zvolený produkt a následnou péči o lak a jeho údržbu.
Doporučuje se automobil voskovat alespoň 2x do roka – na jaře a na podzim.
cena od:
1.000,- Kč

Dekontaminace laku

Většina aut, v běžném provozu má na karoserii vzdušnou rez ( hnědé tečky ), asfaltové skvrny, zaschlý trus, nebo mají na karoserii zbytky lepidla po odstranění reklamních polepů a na kolách zaschlou rez. Odstranit takou kontaminaci povrchu je obtížné, časově náročné a mnohokrát se musí sáhnout po leštící mašině anebo agresivní chemii. Čištění vzdušné rzi a disků Vám pomůžeme dostatečně rychle, účinně a hlavně bezpečně odstranit, bez toho abychom poškodili povrch, díky naším přípravkům, které jsou pH neutrální a šetrné k laku a ostatním částem vozidla. Sama o sobě dekontaminace navrátí laku původní barvu a její sytost.
cena od:
1.000,- Kč
* ceny jsou uvedeny bez DPH
* stanovení konečné ceny, je vždy možné až po osobní konzultaci a prohlídce vozidla.
EXCLUSIVE CAR

INTERIÉR

"Rychlo"

čištění interiéru suchou cestou
vysátí interiéru vč. zavazadlového prostoru
čištění interiérových plastů a palubní desky
vyleštění oken zevnitř vč. čelního skla
provonění interiéru
cena od:
500,- Kč

"Premium"

důkladné čištění interiéru mokrou cestou
vysátí interiéru vč. zavazadlového prostoru
čištění interiéru mokrou cestou | důkladné čištění kůže
kartáčování chlupů od zvířat
tepování koberečků
čištění interiérových plastů a palubní desky
vyleštění oken vč. čelního skla
provonění interiéru
cena od:
2.000,- Kč

Ošetření kůže - impregnace

Kožené sedačky, polstrování dveří a loketní opěrka jsou ošetřeny balzámem s výsledným matným efektem (kůže je pak vláčná a příjemně provoněná). Impregnace a zvláčnění oddaluje její stárnutí a předchází praskání. Impregnaci musí předcházet proces důkladného čištění kůže. Dále jsme schopni kůži ošetřit keramickou ochranou, s delší životností, intenzivnější ochranou a větší vodě a barvě odpudivosti.
cena od:
1.000,- Kč
* ceny jsou uvedeny bez DPH
* stanovení konečné ceny, je vždy možné až po osobní konzultaci a prohlídce vozidla.
EXCLUSIVE CAR

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Dále vám nabízíme doplňkové služby, pro ještě dokonalejší výsledný efekt a zároveň ochranu vašeho vozidla.
Renovace světlometů – rozjasnění, zvýšení svítivosti a zbavení jemných škrábanců.
Foliování skel – Foliování karoserií – Ochranné čiré folie
Čištění a renovace alu disků vč. lakování
© 2024 LUKY CAR, s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů