O společnosti

O NÁS

Exclusive car

Jsme firma s dlouholetou působností na trhu s luxusními vozy. Zabýváme se prodejem, dovozem a servisem vozidel již od roku 1995. Naši doménu tvoří prémiové vozy, zejména značek BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Audi. Samozřejmostí je i dovoz a prodej ostatních značek, ať už vám přímo na míru, tzv. na přání klienta, a nebo naším pečlivým výběrem a koupí, vašeho budoucího vozidla k nám na prodejnu. Poté už nic nebrání tomu, přijet si svůj budoucí vůz nejprve prohlédnout a současně vyzkoušet přímo k nám, na náš showroom.

Nabízíme prodej a dovoz zánovních vozidel s jasným původem, garancí a prověřenou historií. Roky spolupracujeme pouze s ověřenými partnery, kde je záruka stavu, původu a pravosti kilometrů. Individuálně jsme schopni dovézt jakékoliv vozidlo na přání zákazníka, se zajištěním veškerého servisu kolem nákupu, administrativy, dovozu a registrace vozu.

U nás už vás dělí jen krůček k vašemu novému vozu...

Víme a respektujeme, že každý zákazník má k vozům a k obchodu, individuální přístup a nároky na něj. Proto se i my snažíme, ke každému našemu klientovi přistupovat tak, abychom co nejvíce uspokojili jeho požadavky a tím ve výsledku, jeho očekávání a radost z koupě nového vozidla.

Jiří Bulíček
JEDNATEL
MAJITEL
Lukáš Bulíček
PRODEJ A VÝKUP
ZÁSTUPCE MAJITELE
Tereza Jirásková
SEKRETARIÁT
ADMINISTRATIVA
© 2024 LUKY CAR, s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů