Služby

EXCLUSIVE CAR

NOVÉ VOZY A ROČNÍ VOZIDLA

Nabízíme prodej nových a zánovních vozidel, do jednoho roku stáří za zvýhodněné ceny. Výhodou pro zákazníka je krátká čekací lhůta na objednané vozidlo, oproti zadání vozu do výroby. Ať už nové, nebo zánovní s minimem najetých kilometrů, vozidla pocházejí přímo od autorizovaných prodejců - autosalonů renomovaných značek. Na vozidla se vztahuje plná tovární garance platná po celé Evropě.

EXCLUSIVE CAR

REFERENTSKÉ VOZY

Nabízíme prodej referentských vozidel. Jedná se o vozidla s určitým počtem najetých kilometrů a stářím, více jak jeden rok, které jsou v perfektním stavu a dají se pořídit za zvýhodněnou cenu, ve srovnání s novými vozy. Mezi tyto vozidla řadíme i referentské vozy našich zákazníků, které byly námi v minulosti prodávané a po celou dobu užívání servisované a máme tak přehled o jejich užívání, servisu a známe jejich historii. Samozřejmostí u těchto vozidel je kompletní servisní historie a garance na původ vozidla a stav kilometrů. Výhodou těchto vozů je zejména poměr ceny a kvality.

EXCLUSIVE CAR

INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ

Nevybrali jste si z naší nabídky a přesto by jste chtěli využít našich znalostí v oboru a pomoci při koupi a dovozu vašeho nového vozidla. Obraťte se na nás s dotazem a poptávkou na vámi vybrané vozidlo. Společně můžeme zkonzultovat možnost dovozu a případné koupě vašeho vozidla s tím, že za vás ověříme jeho původ, stav a obecné informace od prodejce k tomu, aby jste bez obav mohli takové vozidlo koupit. Rádi vám pomůžeme s jeho dovozem a registrací v České Republice.

EXCLUSIVE CAR

SERVIS

Zabýváme se zejména pogarančním servisem vozidel a jejich celkovou údržbou, počínaje mytím a čištěním vozidla, přes výměny olejů a filtrů a jiné mechanické práce, dále výměny a přezouvání disků, až po opravy karoserií a lakování. Dále jsme schopni zajistit servis, jak vozidel v záruce tak vozidel po záruce u autorizovaných servisů. Naše firma nabízí také řešení pojistných událostí a likvidaci jejich následků, kdy v současnosti spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu a jsme zá vás schopni zajistit veškerý servis a vypořádání škody s pojišťovnami.

EXCLUSIVE CAR

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dále pak realizujeme nejrůznější individuální úpravy vozidel od věhlasných firem a to ať designových prvků exteriéru a interiéru, nebo úprav motorových jednotek a jiných částí, za účelem zvýšení výkonu. To vše jsme pro vás, po vzájemné konzultaci a návrzích, schopni zajistit. Již dlouhá léta spolupracujeme s celou řadou zkušených a renomovaných firem, které jsou profesionály ve svém oboru. Zabýváme se také montáží nejrůznější elektroniky, zabezpečení vozidla proti krádeži, satelitním vyhledáváním, montáží prvovýrobových tažných zařízení pro nejnovější modely vozidel, foliováním oken i karosérií vozidel a spousty dalších služeb v péči o váš vůz.

Auta nás baví a tak si občas rádi pohrajeme s jejich vzhledem a vytvoříme tak individualitu daného kusu. Nabízíme širokou škálu alu disků všech značek, ke kterým ruku v ruce patří kvalitní pneumatiky, ať už letní či zimní, kdy jsme schopni odborně a na vaše přání zajistit sadu padnoucí vašemu vozu, přímo na míru.

© 2024 LUKY CAR, s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
diamond